Skrzynie Ogrodowe

Skrzynie Ogrodowe

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Skrzynie rattanowe – idealne do przechowywania rzeczy w ogrodzie!

To zdecydowanie jedne z najbardziej praktycznych akcesoriów, których nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Sprawdzą się na tarasie, przydomowym trawniku i balkonie. Skrzynie rattanowe to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne przechowywanie używanych koców, poduszek, czy zabawek. Tego typu skrzynia może przydać się w wielu sytuacjach, w których chcemy zabezpieczyć jakieś przedmioty, bez konieczności wnoszenia ich do domu. Sprawdzi się zarówno w porze letniej, jak i zimowej, kiedy część rzeczy powinna pozostać na tarasie czy balkonie.

Wybierając skrzynię do ogrodu, musimy zwrócić uwagę na dwie rzeczy: tworzywo z jakiego została wykonana oraz jej wielkość. W przypadku tej pierwszej kwestii, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będą skrzynie rattanowe, a właściwie technorattanowe. Modele dostępne u nas cechują się wyjątkową trwałością, ponieważ wykorzystany do ich produkcji technorattan to tzw. syntetyczna żywica o ogromnej odporności na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Posiada zalety naturalnego rattanu: piękny, oryginalny wygląd w postaci interesującej plecionki, jak i wyjątkową lekkość, dzięki czemu możemy przenieść skrzynię w dowolne miejsce bez większego wysiłku.

Plusy skrzyni rattanowej: komfort użytkowania i niezawodność

Ogromną korzyścią, jaką dają tego typu skrzynie rattanowe o zwiększonej trwałości, jest również łatwość czyszczenia i naturalny wygląd. Przedmioty wykonane z technorattanu wystarczy przetrzeć namoczoną ścierką, nie trzeba czyścić ich specjalnymi środkami. Są bardzo łatwe w utrzymaniu, nie wymagają konserwacji ani impregnacji. Oprócz tego mają bardzo naturalny, estetyczny wygląd, przywodzący na myśl plecionki z wikliny.

Skrzynie rattanowe to zdecydowanie lepszy wybór, niż ich odpowiedniki wykonane z plastiku czy drewna. Plastik ma tendencję do odkształcania się, np. pod wpływem słońca, a także pękania, podobnie jak drewno, które zawsze wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Technorattan jest całkowicie odporny na zabrudzenia, działanie promieni UV czy zimowe mrozy. To nowoczesna zdobycz współczesnej technologii, która pozwala nam cieszyć się pięknymi akcesoriami ogrodowymi przez wiele lat.

Odbierz swoje

 15zł Co zyskujesz?

- 15zł na pierwsze zakupy za min. 150zł
- Pierwszy dowiesz się o promocjach, konkursach, wyprzedażach
- Uzyskasz dostęp do ofert specjalnych
Jak skorzystać?

Dołącz do KLUBU 1001mebli.pl
poodając poniżej Swój adres e-mail.